Kayıt İşlemleri

Kanguru Fen Yarışmasına 2 şekilde kayıt yapılır:

1 - Okul Kayıt: 

Eğer Kanguru Matematik Yarışmasına katılıyorsanız öğrencilerinizi Kanguru Matematik Panelinden Fen sınavı için de kaydedebilirsiniz: Ödeme aşamasında "Kanguru Matematik + Kanguru Fen" seçeceğini seçmeniz yeterlidir.

Eğer Kanguru Matematik yarışmasına katılmıyor ve sadece Kanguru Fen sınavına katılacaksanız sayfanın altından KAYIT butonunu kullanarak devam ediniz. Açılan sayfada Öğretmen Kayıt bölümüne kayıt olarak öğrencilerinizi ekleyebilirsiniz. 

 

2 - Bireysel Öğrenci Kayıt: 

Eğer Kanguru Matematik Yarışmasına katılıyorsanız Kanguru Matematik Panelinden Fen sınavı için de kaydolabilirsiniz: Ödeme aşamasında "Kanguru Matematik + Kanguru Fen" seçeceğini seçmeniz yeterlidir.

Kanguru Matematik yarışmasına katılmadan sadece Kanguru Fen Yarışmasına kayıt oluyorsanız yukarıdaki Bireysel Kayıt butonunu kullanınız. Açılan Kayıt sayfasında kaydınızı tamamlamak için öncelikle Kullanıcı oluşturmak için kayıt olmalısınız ve GİRİŞ yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra Sınavlar bölümünden Kanguru Fen'i seçerek kayıt formunu doldurunuz. Kayıt aşamasında SINAV MERKEZİ seçmeyi unutmayınız. Eğer bulunduğunuz bölgede Sınav Merkezi yok ise bize 0543 889 04 83 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.